You are currently viewing Rolnik szuka żony odcinek 10/4

Rolnik szuka żony odcinek 10/4

No to po kolei.

 

1. Małgosia. Niby wszystko pięknie, ładnie, ale widz czuje się jak Truman w Truman Show. Niby wszystko było jak trzeba, ale… Małgosia pojechała do Pawła, poznała jego rodzinę, stadninę w której często bywał, była randka, lody, bryczka, buziaki… Paweł jest młody, to tłumaczy fakt, że nie umie prawić komplementów (twoje włosy pachną krówkami – to nie jest komplement) i udaje, że ma hobby historyczne (tu chyba była jakaś bitwa…). Jest za to Supermanem – gotuje, pomaga i babci krzesła przysuwa. Ale coś było nie do końca tak. Może to, ze Paweł może godzinami patrzeć w jej oczy, a Małgosia słucha go jednym uchem. A może to, że Paweł wykazuje oznaki zakochania, a od Małgosi promieniuje satysfakcja klienta z dobrego zakupu. Ale wszystko przed nimi, oby z dobrym finałem. Szanse są, chociaż wg mnie ten związek nie przetrwa. Bo tylko Paweł daje w tym związku, a Małgosia nie ma uczuć. Acha, a Adidas nie zapłacił za reklamę i zamazali jego logo na spodenkach Pawła.

2. Zbigniew. Emocje jak na grzybobraniu. Cisza, spokój. Rolnik i jego mama leczą emocjonalne rany po wizycie dwóch kandydatek z programu „Zabierz rolnika ze sobą do miasta”. Zbyszek z miną Sfinksa lał wodę, ale wspomniał, że może i dla niego zaświeci słońce. Czyżby listy?

3. Mikołaj. Nasz Mikołaj smutną ma twarz. Nasz Mikołaj wciąż patrzy w dal. Nie, telewizja nie pokazała, ale tam coś się musiało stać. Inaczej nie można wytłumaczyć takiej zmiany u naszego rolnika . Jeszcze niedawno rubaszny i radosny wybierał Teresę spomiędzy dwóch kandydatek, by dosłownie chwilę później, zgaszony i złamany gonić za Janką, bo „jego odmowa mogła ją obrazić”. Janka zachowała się z klasą. Oświadczyła mu, że nie będzie jego zapasową i ma spadać. I tak oto nasz Mikołaj został sam z wybranką, której nie chce. Teresa poszła u siebie na randkę… Sama(!). Bo Mikołaj do niej nie pojechał (!!). Nasz Bilbo Baggins snuje się po swojej winnicy z miną człowieka, który się dowiedział, że na imprezie całował się po pijaku z własną siostrą. Na naradzie rodzinnej oświadczył, że zamyka rozdział „3 kandydatki” i szuka dalej… No tak, oczywiście – listy, listy, listy! On naprawdę uwierzył, że jest sułtanem i należy mu się harem. Swoją drogą ciekawe co zaszło między Mikołajem a Teresą, że tak mu szybko przeszły amory. Albo seks – może Teresa oświadczyła, że dopiero po ślubie, albo kasa – może Teresa zażyczyła cześć winnicy dla siebie? Uważam, że jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.

4. Piotr. Piotr przyjechał do Kasi tak, jak stał, w t-shircie i bez bagażu, pekaesem. Zainwestował na szczęście w kwiaty. Na oko z 10 złotych. Była randka na zamku i poznał rodzinę Kasi. Jej mama już ogłosiła go „zięciem” i że „wchodzi do rodziny”. Jego przyszła teściowa to kobieta w typie Mikołaja, pasowaliby do siebie idealnie. Wygląda też na to, że Piotr wpadł w oko nie tylko Kasi, ale i jej mamie, i – chyba – bratu. Za to Piotrowi wpadła w oko bratowa. Będzie gęsto. A tak poza tym, to Kasia robi wrażenie sympatycznej, konkretnej, fajnej, normalnej osoby. Piotr nie trafił tak źle i jeśli pozwoli sobą pokierować to wszystko się dobrze skończy.

5. Karol. Och, Karol. Po raz czwarty mogliśmy zaobserwować popisowy bajer czyli oczy, uśmiech i gadka. I po raz czwarty mogliśmy się przekonać, ze on nadal działa. Karol poszperał w listach, wyciągnął list od Jagody, pogadał z nią przez internet i już. Zakochali się. Jagoda nie brała udziału w programie, bo w czasie wakacji pracuje na farmie w Norwegii. Jest miłą i fajną dziewczyną, która byłaby idealną kandydatką dla Zbyszka. Była tez randka i choć to było ich pierwsze czy drugie spotkanie z miejsca skoczyli o kilka poziomów wyżej niż związki z pozostałymi dziewczynami. Czy tylko ja mam wrażenie że oni poznali się dużo wcześniej i zrobili sobie przerwę na nagranie programu? Niemniej oboje traktują swój związek bardzo poważnie i być może zostaną parą. Osobiście wątpię. Karol zbyt szybko się nudzi.

(Wyświetlono 602 razy, 1 dzisiaj)

Marcin Brixen

Jestem z Poznania, jestem inżynierem.

Ten post ma jeden komentarz

  1. janina cupek
    Wspaniały Opis Panie Marcinie jest Pan WIELKI dziękuję .

Leave a Reply