You are currently viewing Rolnik szuka żony, odcinek 9/5

Rolnik szuka żony, odcinek 9/5

No to po kolei. Trafiłem 4 na 5.
UWAGA SPOJLERY zatem Grzegorz… Najlepszy, przystojny, mężczyzna z klasą, itp – jeszcze miesiąc temu cham który obraził otyłą dziewczynę – jak to się zmienia optyka, prawda? Zatem Grzegorz wybrał Dorotę, Łukasz Agatę,  Jan Małgorzatę, Marek Olę a Krzysztof Ewelinę.
Garść refleksji :
– Uczestnicy z edycji na edycję zachowują się coraz gorzej. I to nie tylko Łukasz. I chodzi nie tylko o potajemne zapraszanie na gospodarstwo pomiędzy odcinkami. Ten program przez to upadnie. Z Rolnik szuka żony robi się Rolnik Shore
– Pozdrawiam panie z forum Vogule, które nie dość, że kopiują moje teksty i wklejają jako swoje to jeszcze twierdzą, że to ja kopiuję od nich
– Nie było imprezy z grillem u Łukasza
– Łukasz marzy o ślubie i dzieciach. Oj, może się szybko spełnić
– Krzysztof miał koszulkę z napisem Viva Cristo Rey (!) Zabrał Ewelinę do kościoła i podkreślał rolę wiary a także że chciałby tam ślub… No ślub to raczej w parafii panny młodej.
– Krzysztof po adorowaniu Jesiki a potem Kasi perfekcyjnie ściemnia, że Ewelina od początku była jego typem
– Jan wyznał, że wybrał Małgosię już na etapie listów. Nic nie mówił bo chciał żeby pozostałe panie się dobrze czuły. Panie były tak wściekłe że nie pozwoliły nawet nieść sobie walizek. Zadowolona Małgosia poinformowała Jana, że to dopiero pierwszy krok i Jan musi starać się dalej.
– Marek tradycyjnie zostawił panie i poszedł zająć się sobie sam. Panie twierdziły, że dałyby radę coś z niego wyciosać. Marek za to chciałby, żeby kandydatki wybrały się same.
– Grzegorz sprawę wyboru załatwił najbardziej elegancko.
– Ola od Marka to mądra kobieta, bardzo mądra. Pierwszy tekst po wyborze: „dobrze, spróbujemy”, drugi: „ciekawe co powie twoja mama”. Ciekawe, bo wybrał najmniej pasującą osobę. Ola już podkreśla, że dopiero próbują. Aneta była załamana. Szkoda. Obie dziewczyny zachowały się bardzo elegancko wobec mamy Marka.
Za tydzień: rewizyty
(Wyświetlono 4 667 razy, 1 dzisiaj)

Marcin Brixen

Jestem z Poznania, jestem inżynierem.

Ten post ma 2 komentarzy

  1. Ola
    Uwielbiam te komentarze. Zawsze w punkt.
  2. janina
    Wspaniały Opis jak zwykle Panie Marcinie serdecznie Panu dziękuję i pozdrawiam Pana.

Leave a Reply