You are currently viewing Rolnik szuka żony, odcinek 7/6

Rolnik szuka żony, odcinek 7/6

No to po kolei.
1. Seweryn dostał próbkę bycia żonatym. Zaprosił na randkę Dianę. Diana metodycznie, jak podczas partii szachów zagoniła go do kąta pytaniami o szczerość. Żonatym w trakcie tego przesłuchania zapalały się wszystkie lampki na czerwono, bo wiedzieli, że Diana zmierza w jednym kierunku i coś wie. Ano wiedziała, że Seweryn kontaktował się z Marleną poza programem. Seweryn zaprzeczył, a Diana powiedziała, że ona wie i kręcenie go przekreśla. Seweryn przyznał potem przed kamerą, że coś tam drobnego było, że pisali do siebie z Marleną… Diana zrezygnowała. W ten sposób Marlena wygrała… Nie wygrywając, bo po prostu kandydatki oddały pole. Tak chyba nie miało być, bo Marlena nie wyglądała na zadowoloną. Diana powiedziała jeszcze jedną rzecz: Seweryn znajdzie dziewczynę po programie, ale nie wiadomo czy to będzie Marlena. Okazało się jeszcze, że informacje o kontakcie Marleny i Seweryna Diana miała od… Marleny. Podkablować samą siebie i faceta w celu pozbycia się konkurentki – 100 punktów na 100. Normalnie Mata Hari. Pasuje do Seweryna. Tak, jak Seweryn zaczął z wysokiego pułapu, tak teraz kończy na takim poziomie z jakiego zaczynał Jakub, który mocno zwyżkuje. Marlena zapytała się czy też się ma pakować. Ciekawe czy poza rozwaleniem programu u Seweryna interesuje ją coś jeszcze.
2. U Kuby wiejsko i sielsko. Anna uczy się wsi. I randka. Kuba przekracza kolejne swoje ograniczenia.
3. U Adriana jazdy traktorem – okazja do kontaktu fizycznego. Randka z Wiolą. Adrian stwierdził, że chyba nie będzie iskry. Jak się rozmawia o egzorcyzmach… Adrian zrobił jeszcze sesję fotograficzną podczas golden hour. Ilona właściwie cały czas nastawiona jest na nie i chyba najchętniej opuściłaby program. Najlepiej Adrian chyba dogaduje się z Agatą.
4. Sławek miał aż dwie randki. Było sympatycznie i wesoło.
5. Waldek odpadł, Kuba już wybrał, u Seweryna też sytuacja się wyklarowała. Sławek też już chyba wybrał (oczy). Jedyna niewiadoma to Adrian.
Za tydzień: imprezy. 

(Wyświetlono 590 razy, 1 dzisiaj)

Marcin Brixen

Jestem z Poznania, jestem inżynierem.

Leave a Reply