You are currently viewing Rolnik szuka żony, odcinek 5/7

Rolnik szuka żony, odcinek 5/7

No to po kolei.
1. Obowiązkowo mieliśmy pobudki i nudesy.
2. U Magdy klasycznie. Krówki, sianko, walka samców alfa. Wszyscy robią wszystko wspólnie, łącznie z gotowaniem. Mateusz fantastycznie się sprawdza w programie „Rolnik robi show”. Panowie poznają życie na wsi. Ojciec Magdy siedzi w tle i obserwuje wszystko zza ciemnych okularów. Ciężko być zięciem Chucka Norrisa.
3. U Macieja mieliśmy odstraszanie szpaków w sadzie trąbkami i petardami. Aby ukrócić ewentualne plotki o faworyzowaniu Moniki, Monika została odesłana na ambonę i opowiadała jak to Maciej woli inne kandydatki od niej, a Maciej z pozostałymi dziewczynami spacerował wśród drzew. Zbieranie owoców, miła atmosfera.
4. Za to u Józefa atmosfera jak w bunkrze Hitlera wiosną 1945. Okazało się, że wieczorem poprzedniego dnia zadzwoniła do Ewy jej koleżanka i poprosiła Józefa do aparatu. Ewa podała mu telefon, a koleżanka zaczęła gorąco Ewę zachwalać. Pozostałe kandydatki są mocno wkurzone, a i Józef był tym trochę zniesmaczony. Józef potem zarządził zbiorowa gimnastykę. O dziwo bez dotykania. Długo nie wytrzymał. Nawet banalne oglądanie zdjęć wykorzystał do puszczenia rąk w ruch. Jedna pani ewidentnie w niego celuje.
5. U Pawła dziewczyny przyzwyczajają się do Basiek. Paweł szybko zaprosił na randkę Natalię. Przy stoliczku w plenerze. Kiedy wrócili dziewczyny nie wytrzymały i zaczęły ją zasypywać pytaniami. A co, a jak…
6. Poprzedniego wieczora Dawid miał długą rozmowę sam na sam z Martyną i pozostałe kandydatki mają o to żal. I Dawid zrobił błąd. Zamiast od razu zrobić zebranie i wyjaśnić wszystko brał po jednej dziewczynie na traktor. A pozostałe dwie siedziały w zbożu, snuły plotki i nakręcały się nawzajem. Atmosfera taka, że strach się odwrócić plecami by nie przyjąć noża pod łopatkę. Dwie pozostałe panie myślą o wyjeździe.
7. Będzie kolejna edycja rolnika, zapraszają do przysyłania zgłoszeń.
8. Za tydzień: dowiemy się kto u Magdy wygrał wyścig w turlaniu opon.

(Wyświetlono 480 razy, 1 dzisiaj)

Marcin Brixen

Jestem z Poznania, jestem inżynierem.

Leave a Reply