You are currently viewing Rolnik szuka żony, odcinek 3/8

Rolnik szuka żony, odcinek 3/8

No to po kolei.

1 . W pięknych okolicznościach Talarii w Trojanowie trwa bezlitosna walka o serce rolników i rolniczek.
2. Na początku każdy z uczestników programu zredukował liczbę kandydatów do pięciu. Oprócz Kamila, który oszukał system i zaprosił od razu pięć osób. I oprócz Krzysztofa, który zredukował do czterech, bo Swietłana, hm… Została zaproszona już od razu na gospodarstwo co nie do końca spodobało się pozostałym kandydatkom. Warto zaznaczyć, że pani Elżbieta odstrzeliła pana z Sanatorium Miłości, a Kamila pana ze Sztokholmu.
3. Faworyta mają: Elżbieta (pan z Kielc), Kamila (Adam) i Kamil (Justyna). Krzysztof twierdzi, że jego faworytką jest Kasia, ale chyba to miejsce należy do Swietłany. Stanisław nadal uparcie twierdzi, że faworytki nie ma.
4. Krzysztof wymyślił lepienie pierogów. Panie stały osobno, a Krzysztof chodził od stanowiska do stanowiska i pomagał.
5. Elżbieta wymyśliła składanie drewnianych donic. Też chodziła od stanowiska do stanowiska i… Khm.. Pomagała…
6. U Stanisława kandydatki malowały styropianowe samolociki. Stanisław chodził od stanowiska do stanowiska i patrzył jak kandydatki przedstawiają na skrzydłach swoje marzenia.
7. Kamila kazała swoim kandydatom odtworzyć ogród w słoiku. Szuka u chłopaków kreatywności. Chyba poszła do programu „Rolnik szuka przedstawiciela handlowego”.
8. Kamil poszedł w jedyną sensowną stronę. Usiedli sobie wszyscy razem i zaczęli grać w pytania i odpowiedzi. Dziewczyny chcą mu prać, gotować, zakładać rodzinę. Szczęściarz!
9. Tylko Kamil zdecydował się na zajęcia w jednej grupie, pozostali rolnicy woleli rozstawić kandydatów przy osobnych stanowiskach i rozmawiać indywidualnie.
10. Na koniec rolnicy wybrali po trzy osoby, które zaprosili na gospodarstwo. Raczej wszyscy przyjęli to spokojnie, jedynie u Kamila było trochę nerwowo. Krzysztof wybrał dwie osoby, bo Swietłana ma już miejsce zagwarantowane.
11. Można jeszcze zauważyć, że rolnicy nie do końca wybierają według dzisiejszej konkurencji, a kierują się jakimiś swoimi przemyśleniami. Wskazują na to wybory Krzysztofa, który zrobił konkurs pierogów i odstrzelił panią, która zrobiła je najlepiej. I Kamila, który celuje w pannę, która nie sprząta, nie gotuje i nie pali się do posiadania dzieci, za to podziękował dziewczynie, która praktycznie obiecała mu wszystko.
12. Za tydzień: kandydaci przyjeżdżają do rolników.

(Wyświetlono 2 610 razy, 1 dzisiaj)

Marcin Brixen

Jestem z Poznania, jestem inżynierem.

Leave a Reply