You are currently viewing Rolnik szuka żony, odcinek 13/9, świąteczny

Rolnik szuka żony, odcinek 13/9, świąteczny

No to po kolei.


1. Prowadząca powitała widzów. Potem było kilka scenek rolniczo świątecznych. Bez prowadzącej!

2. Michał pojechał do Klaudii po choinkę. Klaudia i Walentyn wsiedli do jego auta (Klaudia obok kierowcy, Walentyn z tyłu) i pojechali na plantację. Walentyn na Nowy Rok przeprowadza się do Klaudii.

3. Pokazano nam niespodziankę: oprócz nominalnych par pojawiła się jeszcze jedna: Konrad od Klaudii i Zuzanna od Mateusza. Poznali się na odcinku finałowym i jakoś tak…

4. Michał planuje ślub z Adą i ubierają choinkę. Michał „co mi dasz pod choinkę?” Ada „a co byś chciał?” Tak trzeba żyć.

5. Justyna z synem jest u Tomasza. Sprawy się dobrze układają, idą do przodu, panowie się polubili.

6. Tomek i Kasia ubierają razem choinką i widzą jak teraz ich życie jest kompletne.

7. Życzenia złożyli też rolnicy zarówno z innych edycji jak i Mateusz z bieżącej. Czyli jednak z tą dziewczyną zastępczą mu nie wypaliło.

8. No i potem pojawiła się jednak prowadząca. Zaczynamy od Tomasza R. Myślą o przyszłości i planują. Przeprowadzka, praca, szkoła.

9. Klaudia i Walentyn obchodzą Boże Narodzenie dwa razy – ojczym Walentyna jest katolikiem i świętuje teraz, natomiast młodzi są prawosławni i obchodzą na początku stycznia. Plany: Klaudia coś wspominała o pierścionku, ale Walentyn był twardy i się nie oświadczył.

10. Prowadząca wpadła do Michała. Michał – jak pamiętamy – dziewczynę wybrał pod nieobecność rodziców bo wyjechali. Oświadczył się również kiedy ich nie było, bo na wymarzonej randce. Okazało się, że i o zaręczynach rodziców nie poinformował, bo dowiedzieli się, kiedy ujrzeli pierścionek na ręku Adrianny. Plany: ślub.

11. Następnie prowadząca odwiedziła Tomka i Kasia. Udekorowano okna, a Kasia pochwaliła się wypiekami. Mówił głównie Tomek, a Kasi od czasu do czasu udało się wtrącić zdanie. Planują ostrożnie i spokojnie. Najpierw święta a potem się zobaczy.

12. Mocny akcent był na koniec, Tomasz R wyciągnął kwiaty, pierścionek, klęknął i poprosił Justynę o rękę. Zgodziła się. Prowadząca była rozanielona.

13. Zuzanna i Konrad: spotykają się, odwiedzają, już on nawet poznał jej rodziców. Plany: jej wizyta u niego.

14. I to już koniec. Czego nie było? Nie było Mateusza z jego zastępczą dziewczyną. Nie było wspólnej sceny w studio. Nie było śpiewania kolęd w studio. I przede wszystkim nie było zapowiedzi następnego sezonu. Wygląda na to, że koniec.

(Wyświetlono 583 razy, 1 dzisiaj)

Marcin Brixen

Jestem z Poznania, jestem inżynierem.

Leave a Reply