You are currently viewing Rolnik szuka żony, odcinek 5/6

Rolnik szuka żony, odcinek 5/6

No to po kolei.
1. Będzie kolejna edycja RsZ.
2. Pierwszy poranek to to co tv lubi najbardziej: wczesna pobudka, negliż, rozczochrane włosy i szuflowanie gówna.
3. Jakby w odpowiedzi na poprzednie komentarze odnośnie konfliktów pomiędzy dziewczynami usłyszeliśmy, że wszystkie ze wszystkimi świetnie się dogadują.
4. U Seweryna robi się wyraźny podział Marlena kontra pozostałe dwie panie.
5. Najlepiej poranek rozegrał Adrian. Schował gdzieś budzik ustawiony na 6:10 który obudził dziewczyny, a sam nadal smacznie spał. Dzięki temu odpadło mu ich budzenie, a kiedy zszedł do kuchni miał już gotową kawę. Rolnicy uczcie się.
6. Diana potrafi zrobić schabowego z piersi kurczaka.
7. U Kuby nastrój gwałtownie siadł w ciągu dnia. Ale nadal twierdzi, że ma Plan i wie co robić. Panie za to nie wiedzą kiedy żartuje a kiedy mówi prawdę.
8. U Adriana Agata najwięcej walczy. To są drobiazgi. Stanąć obok, usiąść obok, przyciągnąć wzrok. Dziewczyny to  widzą. Czy jednak dobry to sposób walki by udowodniać ogrodnikowi co to jest katalpa?
9. Kiedy facet zaprasza kobietę na kręgle są dwie taktyki. Wioletta – nie potrafię grać, pokaż mi – i mamy kontakt fizyczny. Agata – nie potrafię grać, spróbuję, och jej wyszło mi! – i mamy uwagę faceta. W ten właśnie sposób Adrian przegrał zakład dziewczyny wygrały śniadanie do łóżka. Nie powiedział jednak które. Moim zdaniem drugie, bo Adrian wstaje gdzieś tak o tej porze.
10. Niewinna z pozoru gra w pytania u Seweryna – nie wiem kto je układał ale były bardzo niefortunne. Bo co odpowiedzieć na pytanie „czy uważasz się za piękną”. A z powodu pytania „ktora z trzech pań jest najpiękniejsza” wybuchła kiedyś nawet wojna.
11. Seweryn ma zdecydowaną faworytkę. To zdaniem dziewczyn źle. Adrian traktuje wszystkie neutralnie. To też źle. Wygląda na to, że należy grać na trzy fronty.
12. Ilona dalszy swój udział w programie wyobraża sobie tak: zostaje wybrana, program toczy się dalej, po czym zostaje wybrana.
Za tydzień: pierwsze randki.

(Wyświetlono 592 razy, 1 dzisiaj)

Marcin Brixen

Jestem z Poznania, jestem inżynierem.

Leave a Reply