You are currently viewing Rolnik szuka żony, odcinek 12/5 finał

Rolnik szuka żony, odcinek 12/5 finał

Witamy w finale 5 edycji Rolnik szuka żony. Tak jak w finale poprzedniej edycji – pierzemy wszystkie brudy.
1. Łukasz. Paulina potwierdziła to, czego się wielu domyślało. Łukasz utrzymywał z nią kontakt przed przyjazdem. I utwierdzał w przekonaniu, że jest faworytką. Czar prysł po przyjeździe. Agata miała niewyraźną minę. Paulina życzyła Agacie wiele szczęścia. Będzie potrzebne, bo jak piszą na FB – w pizzerii Łukasz ostro krzyczał na Agatę. W programie deklarowali, że będzie ślub. Czyli sukces.
2. Grzegorz. Wrócono do spraw z pierwszego spotkania gdy to trzy panie ewidentnie oszukały. A potem sielanka. Grzegorz i Dorota planują dalej przyszłość. Czyli sukces.
3. Marek. Bardzo mało nam pokazano, tam miedzy nim a Olą toczyły się długie rozmowy. Marek wyszedł z prostego założenia – napisała list, znaczy chce. A teraz nie chce. Czyli kłamie. A z kłamcą nie będzie żyć. Bo jeden list wystarczy i przyklepane. Ola tak nie uważa. Zakończyło się nieprzyjemną i niezręczną klapą.
4. Krzysztof. No za wcześnie chyba się zgłosił do programu. Dziewczyny deklarują, że program dużo im dał i teraz wiedzą jakiego mężczyznę szukać. Nie Krzysztofa. Czyli klapa.
5. Jan. Proszę sobie policzyć ile razy Mistrz Gładkich Słówek opowiadał, że jesteś moja, cię wybrałem i tak dalej. I nic konkretnego z tego nie wynikło. Jan przyznał, że Maria była jego faworytką i że ją chciał wybrać. Mina Małgoni bezcenna. I jeszcze wziął od Marii numer telefonu! A ona mu dała! Człowiek traci wiarę w płeć piękną. Ile jest warta ta żwirownia?! Małgonia opowiadała konkurentkom, że mieszka u Jana. Jan z uśmiechem powiedział, że łączy ich tylko przyjaźń. Małgonia właśnie się dowiedziała, że Jan z nią zerwał i odeszła z miną zbitego psa.
Na koniec prowadząca prosiła uczestników o poradę dla następnych uczestników. Ja powiem tak: zrób majątek, dożyj 60-tki a będziesz mógł przebierać w kobietach, upokarzać je, a one i tak będą na ciebie lecieć. Do zobaczenia w nastepnej edycji.
(Wyświetlono 1 364 razy, 1 dzisiaj)

Marcin Brixen

Jestem z Poznania, jestem inżynierem.

Leave a Reply