You are currently viewing Rolnik szuka żony, odcinek 6/6

Rolnik szuka żony, odcinek 6/6

No to po kolei.
1. Dzisiejszy odcinek poważny,  dramatyczny, zwłaszcza w warstwie muzycznej.
2. U Seweryna typowe polskie kino. Dół psychiczny, dziewczyny siedzą przy stole i płaczą. Tak, gra w pytania to zdecydowanie zły pomysł. Seweryn ogłosił, że Marlena to jego faworytka.
3. U Sławomira mamy film „Rój”. Panie pracują przy ulach i knują niczym Kloss ze Stirlitzem.
4. Adrian przegrał zakład i przygotował dziewczynom śniadanie. Nie było do łóżka, bardziej na obiad. Ale smakowało. Znakomity ruch Agaty, która zaproponowała Adrianowi wspólną konsumpcję.
5. U Jakuba panie walczą o jego żołądek. Jakub obie panie chwali, ale preferuje tylko jedną.
6. Randka Joanny z Sewerynem. Joanna rezygnuje, Seweryn jej nie zatrzymuje. Marlena komentuje „Udana randka”. Marlenie gratulujemy charakteru. Diana została samotna na placu boju i czuje, że jest na straconej pozycji. Seweryn już chyba wybrał.
7. Adrian zaprosił na randkę Ilonę. Randka na koniu (Ilona lubi konie, bardzo dobrze). Ilona nie otrzymała od Adriana żadnego sygnału i twierdzi, że z nią nie rozmawia i nie otwiera się przed nią, w związku z czym ona nie może go poznać. Adrian się zastanawia czy jego  taktyka całkowitej neutralności na pewno jest dobra. Swoją drogą Adrian byłby niezłym ministrem Spraw Zagranicznych.
8. Jakub spotkał się z Ewą. Postawił sprawę jasno. Czuje się dobrze z Anią. Być może zaważyło to, że Anię poznał osobiście a Ewę przez Skype. W każdym razie wszyscy zachowali się z klasą.
9. A Sławomir był na randce z Martą. Natalia jest kreowana na Główną Zazdrosną. Rodzice Sławomira są przerażeni arobotnością wybranek swego syna, które miały zrobić obiad, a zrobiła go mama.
Za tydzień: burza. 

(Wyświetlono 644 razy, 1 dzisiaj)

Marcin Brixen

Jestem z Poznania, jestem inżynierem.

Leave a Reply