You are currently viewing Rolnik szuka żony, odcinek 2/7

Rolnik szuka żony, odcinek 2/7

No to po kolei.
1. Dziś to, co niektórzy lubią najbardziej, czyli przyjazdy kandydatek. I kandydatów.
2. Twarze niektórych osób mogą wydawać się znajome. I tak oto rolnik Paweł pojawił się już w „Wyspie Przetrwania”. Jedna z kandydatek Macieja była ponoć w „Miłość od kuchni”. A faworytka rolnika Macieja, nauczycielka Monika (mieszka w Złotowie) pojawiła się w zeszłej edycji na grillu u Seweryna (mieszka pod Złotowem). Maciej też daleko nie ma, bo prowadząca Marta skomentowała Złotów słowami „o, to blisko”.
3. Siódma edycja, a więc już pewne sprawy poszły do przodu. Ludzie wiedzą, że na spotkaniach trzeba rozmawiać i potrafią to robić. Na ile szczerze – czas pokaże.
4. Siódma edycja, a pewne rzeczy nadal są niezmienne. Nadal dla niektórych jest nowością kwestia, że musieliby się przeprowadzic na wieś. Nadal trafiają się osoby typu marynarz.
5. Nadal rządzi zmysł wzroku.
6. Ci co mieli faworytki, utwierdzili się w swoich wrażeniach.
7. Chyba pierwszy raz na randkach były wróżby.
8. Jedna z kandydatek zmieniła fryzurę i bała się co powie Maciej, a on nie zauważył. Błąd…
9. Kamyczek do ogródka produkcji – kandydatki Pawła usadzono w cieniu i dziewczyny marzły. Dobrze, że chociaż dostały koce, ale można było przenieść je na słońce czy coś…
10. Wyjaśniło się dlaczego kandydatki i kandydaci szli w zajawce z walizami. Produkcja odeszła od wariantu, gdzie rolnicy poznawali kandydatki i wybierali w jeden dzień. W tej edycji po zapoznaniu się wszyscy nocują, a rolnicy podejmują decyzję na drugi dzień.
11. Za tydzień: pierwsze selekcje.

(Wyświetlono 621 razy, 1 dzisiaj)

Marcin Brixen

Jestem z Poznania, jestem inżynierem.

Leave a Reply