You are currently viewing Rolnik szuka żony, odcinek 7/7

Rolnik szuka żony, odcinek 7/7

No to po kolei.
1. Magda. Po wyjeździe duszy towarzystwa program wrócił na właściwe tory. Obaj panowie zaczęli walczyć o jej względy, skradzione całusy, trzymanie za rękę. Magda poczuła się na tyle pewnie, że zmusza chłopaków do gotowania. O dziwo zaktywizował się Paweł i próbuje przejąć inicjatywę. Paweł jak w przypadku konkurencji z turlaniem opon – nie oszukuje, ale też nie gra fair.
2. U Dawida sytuacja z groteski przechodzi w farsę. Dawid pojechał na randkę z jedną kandydatkę, która była tak wściekła, że nie chce tworzyć z nim związku. Ale sama nie odejdzie. Napiera na Dawida aby ją odesłał do domu. Ale trafiła na twardego zawodnika. Dawid jest niezłomny w swym niezdecydowaniu i nie wykona żadnego ruchu. Dawid pyta kandydatkę czy jest na tyle silna, że zniesie jego odmowę. Ona mówi, że tak. Ciekawe co by było, gdyby powiedziała nie.
3. Nasz mundurowy emeryt Józef, który ma podejście do kobiet takie jakie ma, zabrał jedną panią na randkę. Pani bardzo chce być wybrana. Tak bardzo, że mówi Józefowi, że ceni go za inteligencję. Litości. Pani wylała kilka swoich żali i zażądała wyraźnego sygnału. A przecież wiemy, że w żadnej edycji żaden senior nie stworzył związku.
4. Paweł dostał mentalnego plaskacza od jednej z kandydatek za swój dowcip z poprzedniego odcinka. Pani zabrana na randkę się uniosła i chce wyjechać, ale… Jest szansa, że wróci. I nie byłoby problemu, gdyby nie była faworytką Pawła. Paweł już ją praktycznie wybrał i przez całą drogę powrotną z randki kombinowali we dwójkę co zrobić z pozostałymi dziewczynami i niczego nie wymyślili.
5. U Macieja sytuacja jest tak jasna, że nawet pozostałe dziewczyny to widzą i pytają czy już mają jechać do domu. Pojechała Ewelina. Łzy, smutek, rozmowa o uczuciach. Maciej jednak czaruje i drugiej ściemnia, że najbardziej mu się podoba.
6. Tekst odcinka: Magda, kandydatka Dawida, po powrocie z randki w mini i skórzanej kurtce: czas przebrać się w coś normalnego.
7. Osoba odcinka: mama Dawida: zaakceptuję każdą dziewczynę, którą wybierze mój syn.
8. Za tydzień: jeszcze więcej randek.

(Wyświetlono 661 razy, 1 dzisiaj)

Marcin Brixen

Jestem z Poznania, jestem inżynierem.

Leave a Reply