You are currently viewing Rolnik szuka żony, odcinek 7/10

Rolnik szuka żony, odcinek 7/10

No to po kolei. Było dużo tzw twistów i zwrotów akcji. Zdrada! Miłość! Uczucia! Łzy! Brakowało tylko Tajemniczego Don Pedro wyskakującego z krzaków z okrzykiem „Carramba!”.

1. Zaczynamy z grubej rury. Anna wzięła Jakuba na randkę, która się zaczęła przesłuchaniem podczas jazdy fajnym Mercedesem. Jakub wyznał, że związek z jego narzeczoną, która niedawno zadzwoniła do brata Anny i go wsypała był długi (trzy lata), burzliwy, a zakończył się… Hm… Zakończył? Dzień przed wyjazdem do Anny jeszcze się z nią widział.

2. Artur. Rozmawia z Sarą o… Przeprowadzce. „Przeprowadziła byś się do mnie?” „Taaaaaaaak…” Ola nagle sobie przypomniała o deklaracji czy jest gotowa się przeprowadzić. Artur zaprosił ją na ran… Na spacer.

3. Waldemar również zaprosił Annę na randkę. Znienacka. Teraz? Teraz. No przecież kobieta musi mieć czas uszykować się. No i już w aucie zaczęły się dziwne rozmowy. „Wolisz mieć do wyboru trzy kobiety do końca czy jedną odesłać i wybierać z dwóch?” drążyła Anna. „Wybierać z dwóch” odpalił Waldemar. „Czyli odsyłasz mnie do domu?” „Jeszcze ci tego nie powiem” rzekł Waldemar, bo przecież nadal jechali na randkę. Co, miał zawrócić auto po kwadransie? Anna powiedziała mu że od początku wiadomo, że wybierze Ewę.

4. Odpaliła Agnieszka Mateusza. Że nie pasują do siebie. Agnieszka grzecznie go pożegnała, ale długo nie wytrzymała w tej grzeczności. Kiedy Janek zaproponował by odjeżdżającemu autem Mateuszowi pomachać na pożegnanie, Agnieszka poradziła, by rzucił się pod koła. Janek utrzymuje, że jest na pierwszym miejscu u Agnieszki. Nie wiem, czy brać to za plus.

5. Randka u Waldka skończyła się zanim się zaczęła. Dojechali na miejsce, ale nawet nie wysiedli z auta. Pałacyk był obok, gotowy stolik i krzesła, a oni siedzieli w Mercedesie. Anna mu powiedziała, że wybierze najładniejszą, najmłodszą, „lalkę”, bo jest wzrokowcem, i w ogóle nie bierze pod uwagę zdania mamy, która – uwaga! – powiedziała Ewie, że nie chodzi się z make-upem do zwierząt. A Ewa nie przejęła się tym. Zgroza. Waldek zaczął stękać, że to nie tak, że on podejmie decyzję sam, że nie tylko patrzy ma wygląd, że liczy, że Ewa mu pomoże w gospodarstwie. Jeśli ją oczywiście wybierze. A jeśli to nie wypali? „To ci zaśpiewa” powiedziała gorzko Anna.

6. Ola przeciągnęła strunę z tą przeprowadzką. Artur poinformował, że już kilka razy się sparzył i ta kwestia jest dla niego ważna. Ola jeszcze narzekała, że mógł dać jej trochę czasu, że miała rozwojowe myśli, a tu bęc. Artur uznał ją za niewiarygodną i odesłał ją do domu. No i został z Sarą.

7. Agnieszka zaprosiła Janka na randkę, siedzieli na pomoście i Janek robił to, co potrafi najlepiej: rozśmieszał ją. Agnieszka wyznała, że na motor nie wsiądzie. „Czyli Irek przegrywa” ucieszył się Janek.

8. Jakub przysiągł przed cała Polską, że nie wróci do byłej dziewczyny. Ale dla Anny cała Polska to za mało. Jakub dalej walczy, że tylko Anna, na całe życie i w ten deseń

9. Dariusz zabrał na randkę Nikolę. Natalia została w domu i atakowała z flanki przez siostrę i mamę Darka. One ją aprobują.

10. Dalszy ciąg randki w samochodzie. „Ładna miska jeść nie da” stwierdził filozoficznie Waldek. Anna oznajmiła, że jedzie do domu tak czy tak, więc podkablowała jeszcze Ewę, że w hotelu opowiadała, że dzieci mieć nie zamierza – a to dla Waldka najważniejsza rzecz. Żeby spytał o to Ewę wprost. Waldek obiecał, Anna się popłakała. Następnie wrócili do domu i tam się Anna spakowała.

11. Darek czaruje Nikolę siedząc na kładce nad rzeczką.

12. Anna wyjechała od Waldemara na pełnym gazie żegnając się „na jednej nodze”. Uścisnęła mamę Waldka, pomachała dziewczynom i już jej nie było. „Pokazała klasę na koniec” westchnęła Dorota.

13. U Artura sielanka. Ustalanie terminu przeprowadzki, ilości dzieci. Dobrze, że Sara przypomniała mu, że najpierw zaręczyny.

14. Agnieszka zaprosiła na randkę Irka. Wyczuwa, że on jeszcze jej wielu rzeczy nie powiedział, i zapytała go jak mu się życie układało. Irek wyznał, że miał drugą osobę, była w ciąży i „ciąża znikła”. Bardzo to na niego wpłynęło. A Agnieszka dlaczego jest sama? Najpierw nie miała czasu na tych ogarniętych, a potem jej się trafiali nieogarnięci.

15. Nikola chciała sprawdzić czy Darek ma jaja i czy jest spontaniczny zakładając się czy wejdą do rzeczki. Weszli oboje. Było romantycznie. „Daj łapę” „Wstydzę się”. Nikola jakoś unika fizycznego kontaktu. A potem do nich dotarło jak założą buty…

16. Na wodę, ale znacznie większą, udali się Anna i Dominik, którzy wsiedli do roweru wodnego.

17. Anna prosiła Waldemara, by zapytał Ewę czy chce mać dzieci. Więc Waldemar zadał to pytanie… Dorocie. Bo to ją zaprosił na drugą randkę. Okazało się, że ich synowie są prawie rówieśnikami. Waldek stawia na szczerość, ale trochę się plącze, bo z jednej strony chce, aby jego wybranka angażowała się tylko trochę i mogła prowadzić swoją działalność, a po chwili mówi, że jest potrzebna gospodyni pełną gębą. Nie, nie dokonał jeszcze wyboru, a Ewa już nie jest jego faworytką. No kto by się spodziewał! Poza tym ze słów Waldka przebijały dwie rzeczy: że jego rodzice ą zaniepokojeni tym, że jest sam, a najważniejszym dla niego priorytetem w tej chwili jest to, żeby obie panie dotrwały do końca pobytu.

18. Szczerość była również u Irka, który wyznał, że brał już wcześniej udział w programach randkowych, ten jest jego czwartym. Agnieszka była w szoku. Wrócili do domu oboje przygaszeni.

19. Randka przebiegła miło – oznajmiła Anna po spotkaniu z Dominikiem (nie pokazano nam jej właściwie poza krótkim momentem). Pierwszy raz zamieniła z nim kilkanaście zdań. Ale było to najważniejsze – że będzie jej wierny. Jednak to jej jakoś nie przekonuje. Wydaje jej się za spokojny. Przy tobie nie będę spokojny – obiecał Dominik.

20. Wybór będzie ciężki – stwierdził Waldemar. Nic dziwnego, bo jedno zdanie Anny posypało cały jego misterny plan (Ewa nie chce mieć dzieci) i musi teraz chłop improwizować. Ale jest w tym całkiem dobry, mimo tego, że notorycznie zwracał się do Doroty per Ewa. Zabawnie też się oglądało ich rozmowę co z ich dialogiem zrobi produkcja albo co puszczą lub nie puszczą. „Co też ci się odmieniło, wcześniej tylko Ewa i Ewa” zastanawiała się Dorota.

21. Darek wraca z randki z Nikolą. Nikola za kółkiem, Darek zastanawia się jak odesłać Natalię do domu, a Natalia tymczasem buduje już wspólną przyszłość z siostrą Darka…

Za tydzień ostatnie randki i grille z rodziną.

(Wyświetlono 1 461 razy, 1 dzisiaj)

Marcin Brixen

Jestem z Poznania, jestem inżynierem.

Leave a Reply