You are currently viewing Rolnik szuka żony, odcinek 0/9

Rolnik szuka żony, odcinek 0/9

No to po kolei:

1. Dziewiąta edycja, ośmioro kandydatów. Dwie panie, sześciu panów. Dokładnie jak rok temu.

2. Po kompletnej katastrofie poprzedniej edycji – faworyci w postaci Stanisława i Kamili zawiedli na całej linii nadal odmładzają nam rolników. Tym razem najstarsza osoba ma 41 lat (!)

3. Katarzyna – lat 38 – zachodniopomorskie. Mieszka samotnie, prowadzi ośrodek z końmi. Jak się okazuje ma dużo trofeów oraz prowadziła kadrę narodową. O tym w programie nie wspomniano… Bardzo wysoka, więc szuka partnera od 180 cm wzrostu. Wybranek może mieć dzieci, ale musi mieć zakończony związek. Może mieć swoją pracę, swoje pasje – a dla niej wieczory i weekendy. Lubi jeździć za kierownicą z psem na kolanach.

4. Klaudia – lat 25 – podlaskie. Gospodarstwo rolne. Hobby to książki, rower i bieganie. Ma swój dom naprzeciwko domu rodziców. W reklamówce pojawił się też tata Klaudii. Szuka faceta zaradnego.

5. Krzysztof – lat 33 – kujawsko-pomorskie. Gospodarstwo rolne. Hobby – motoryzacja. Preferuje szczupłe panie, 25-35 lat. Panna, ewentualnie może mieć jedno dziecko. Szuka dużo miłości i zaangażowania. Jeśli chodzi o poprzednie związki – wyznał, że był zdradzony.

6. Mateusz – lat 27 – Wielkopolskie. Hodowla kóz, około 600 zwierząt (!). Pracoholik, który chce zdystansować się od pracy. Idealna wybranka: niższa od niego (180 cm wzrostu). Bardzo sprecyzowane wymagania. Bezdzietna, 21-29 lat, dłuższe włosy i tak dalej.

7. Tomasz K – lat 23 – świętokrzyskie. Studiuje, fan militariów i strzelectwa. Pracuje na gospodarstwie z bratem i ojcem, pomaga matce w prowadzeniu firmy. Człowiek bardzo zorganizowany, bo oprócz tych wszystkich rzeczy ma też czas na TikToka. Dziewczyny szuka inteligentnej, bystrej, długie włosy, do 27 lat. Czysta karta. I przede wszystkim zdecydowana.

8. Tomasz W – lat 32 – mazowieckie. Sadownik i miłośnik sportu. Hoduje gołębie. Miszka z rodzicami, ale dom jest podzielony na dwie części. Uważa, że to już najwyższy czas na poważny związek. Szuka osoby w przedziale 23-33 lata, szczupłej, z czystą kartą, niższa od niego (185 cm wzrostu)

9. Michał – lat 23 – podlaskie. Gospodarstwo, do spółki z rodzicami. Mleko. Konie. Lubi też jazdę motorem. Nie ma specjalnych wymagać co do dziewczyny poza tradycyjną czystą kartą i chęcią do przeprowadzki.

10. Tomasz R – lat 41 – kujawsko-pomorskie. On ma chyba robić tutaj za seniora, nie tylko z racji wieku ale i z racji tego, że jest rozwiedziony i ma dwie córki. Gospodarstwo rolne, mleko. Umie i lubi gotować. W zajawce pojawił się też tata Tomasza. Dziewczyna a jakże niższa (179 cm wzrostu)

11. Prowadząca aktywnie włączała się w prace na miejscu. A to traktor poprowadziła, a to słomę zamiotła.

12. Dużo osób deklaruje, że są wierzące i praktykujące. Plany: ślub. Kościelny. I dzieci. Dużo.

13. Dużo osób życzy sobie „osoby, która wie czego chce”, bo to chyba jest największym przekleństwem tego programu…

(Wyświetlono 530 razy, 1 dzisiaj)

Marcin Brixen

Jestem z Poznania, jestem inżynierem.

Leave a Reply