You are currently viewing Rolnik szuka żony, odcinek 2/9

Rolnik szuka żony, odcinek 2/9

1. Spotkania z kandydatkami w pięknych okolicznościach przyrody.

2. Tomasz K. – 10 kandydatek. W plenerze. Na spokojnie, z luzem. Ostatnia kandydatka Tomka rozbiła bank. Spytała czy Tomasz jest gotów… przeprowadzić się do niej. Tomasz odparł, że nie, bo przecież ma gospodarstwo. „Musimy nad tym popracować” rzekła z uśmiechem kandydatka. Tomasz delikatnie jej wytłumaczył, że rolnik musi mieszkać na gospodarstwie.

3. Kamila – 10 panów (1 online). W plenerze. Randki wesołe, aż za bardzo, co na dłuższą metę było trochę męczące. Z poprzedniego odcinka wiemy, że lubi kierowców ciężarówek. Z tego odcinka wiemy, że celuje w inżynierów budownictwa.

4. Michał – 9 kandydatek. W plenerze. Z luzem, przytulaniem, spokojnie. Jedyny oprócz Tomasza R. pytał panie o możliwość pozostania na gospodarstwie.

5. Mateusz – 7 kandydatek. Randki w pałacowym wnętrzu, trochę sztywne i nerwowe. Jedna kandydatka go pytała czy umie gotować, bo ona nie bardzo…

6. Tomasz R. – 7 kandydatek (3 online). W plenerze. Spokojnie i na luzie. Jedyny oprócz Michała pytał o podejście do pracy na gospodarstwie. Jedną panią odrzucił za zatajenie informacji, że posiada syna. Pani się tłumaczyła, że syn dorosły (22 lata) i mieszka osobno. Tak, była pani z ciążą, wypadła całkiem dobrze. Twierdziła, że i tak napisałaby do rolnika.

7. Produkcja pokazywała nam rolników wg ilości kandydatów w porządku malejącym.

8. Tego jeszcze nie było: jedna z kandydatek Tomasza K pracuje w pałacu w którym kręcono ten odcinek.

9. Mam wrażenie, że randki Mateusza były chyba kręcone jako ostatnie. Było chłodno, panie zawijały się w koce, padał deszcz i może dlatego były w pałacu zamiast jak u innych na dworze.

10. Panowie, recepta na sukces: przystojny, zarost, uśmiech. Oczy ładne ważne są. I trzeba umieć dobrze tańczyć. I dojrzałość jeszcze.

11. Dla pań jest ważna: akceptacja tatuaży i umiejętność tańczenia. Dużo kandydatek twierdzi, że rodzina uważa, że byłyby idealnymi matkami czy żonami.

12. Ważne jest dla obu stron poważne myślenie o przyszłości, o rodzinie i plany.

13. Tematy randkowe różne, ale przeważały studia, hobby i plany.

14. O ile kandydatki same się zgłaszały o tyle kandydaci zostali namówieni przez kolegów albo koleżanki.

15. Generalnie i rolnicy i kandydaci twierdzili, że spotkania był na plus.

Za tydzień: pierwsze wybory.

(Wyświetlono 1 591 razy, 1 dzisiaj)

Marcin Brixen

Jestem z Poznania, jestem inżynierem.

Ten post ma jeden komentarz

  1. Beata
    Klaudia, a nie Kamila. Pomyłka z panią z poprzedniej edycji? 😉

Leave a Reply