You are currently viewing Rolnik szuka żony, odcinek 4/7

Rolnik szuka żony, odcinek 4/7

No to po kolei.
1. Józef dwa tygodnie temu narzekał, że rodzina się go wyrzekła. Tydzień temu zobaczyliśmy dlaczego.
2. W zeszłym odcinku Józef tak dał do pieca, że widzowie dali swój upust w komentarzach pod postem o nim. Produkcja zdecydowała się post usunąć. Widzowie dali swój upust w komentarzach pod kolejnym postem.
3. Jeśli poziom seniorów będzie dalej tak ewoluował to w następnej edycji rolnik zaproponuje seks w krzakach na pierwszej randce. I któraś z pań się zgodzi.
4. Magda bierze chyba udział w programie „Rolnik bierze rozwód po raz drugi”. Oczy jej się rwą do barmana z Sopotu, który pierwszy raz przyjechał na wieś i pyta czy ziemniaki sadzi się z nasion. Ma jednak tatuaże i wprowadza fajną atmosferę. Czy jednak odnajdzie się na wsi ze swoim hobby czyli imprezowaniem ze znajomymi po restauracjach?
5. Maciej tak bardzo faworyzuje Monikę, że chyba ktoś mu coś powiedział i zaczął coś teraz bąkać, że wybór nie będzie taki oczywisty.
6. Pierwszy raz przyjechał ktoś z plecakiem.
7. Mieszkania. U Magdy wszyscy panowie w jednym pokoju. U Pawła panie w osobnym budyneczku, więc Paweł przeprowadził się do nich żeby być bliżej. U Dawida układ 2-1. U Macieja każda pani osobny pokój.
8. Rolnicy witali w towarzystwie rodzin. Kwiaty, prezenty, całusy w rękę.
9. Czy Maciej od niedawna zna Monikę? Życzliwi opowiadają, że nasz doktorant spod Złotowa lajkuje w internecie zdjęcia aktualnej dziewczyny Seweryna spod Złotowa z poprzedniej edycji. Autorką zdjęć jest pewna nauczycielka ze Złotowa. Taki przypadek.
10. Magdalena też jest spod Złotowa. Mam wrażenie, że ta ziemia posiada w programie nadreprezentację.
11. Dziewczyny u Dawida bardzo pilnują aby dać sobie czas sam na sam z rolnikiem. Niestety, rolnik nie zawsze potrafi to docenić.
12. Atmosfera u rolników raczej na plus, o dziwo nawet u Magdy, za to u Józefa panie starają się nie odwracać się do siebie plecami.
13. U Pawła jego brat spoglądał łakomym wzrokiem na jedną z kandydatek, a ojciec dodał trzy do trzech mówiąc, że ma trzech synów. Kandydatki też są trzy, więc…
14. W wizytówce Józefa kluczowym zdaniem jest „rolnictwem zajął się na emeryturze”.
15. Za tydzień: mecz. Za dwa tygodnie: pierwsze zgrzyty.

(Wyświetlono 540 razy, 1 dzisiaj)

Marcin Brixen

Jestem z Poznania, jestem inżynierem.

Leave a Reply