You are currently viewing Rolnik szuka żony, odcinek 13/7, świąteczny

Rolnik szuka żony, odcinek 13/7, świąteczny

No to po kolei.
1. Odcinek świąteczny w czasach pandemii polegał na tym, że prowadząca odwiedziła rolników w ich środowisku naturalnym.
2. Mizerię tej edycji potwierdza to, że trzeba było sięgać po rolników z innej edycji. Ale czyż wszyscy rolnicy to nie jedna rodzina?
3. Rolnicy przekazywali prezenty dla fundacji „Zdążyć z pomocą” na ręce prowadzącej.
4. Paweł. Bez zmian. Sielanka, wszystko dobrze. Pokazano też córeczkę Marty. Snują plany na przyszłość, przeprowadzka do Pawła. Razem z prowadzącą pojechali kabrioletem ściąć choinkę.
5. Magdalena. Ach. Ona jest ciepła, on jest ciepły i potrafi zadbać o nią. Przeznaczenie i tak dalej. Wspólna choinka, magia świąt. Magda już mieszka u Kuby. Prowadząca zadała to pytanie – jak to, miał być kandydat przeprowadzający się rolniczki, a tu odwrotnie? A bo to można planować, zaśmiała się Magda. Kuba jasno postawił sytuację i tyle. No. Największe marzenie na przyszły rok? Kuba milczał, a Magda powiedziała że wytrwać w związku.
6. Mikołaj. Momencik, zaraz, jaki Mikołaj??? Ano ten z 4 edycji, który szukał szczęścia w programie a znalazł za płotem u sąsiadki, którą znał całe życie. Marta mówiła o szacunku i miłości. Mikołaj – że Marta świetnie odnalazła się w pracy w winnicy. A poza tym wspólne herbaty i rozmowy.
7. Piotr. Jaki Piotr??? Ano ten też z 4 edycji. Nadal mieszka z Kasią i mają synka Aleksa. Jak sam mówi – stał się bardziej rodzinny. A Kasia to potwierdza. Takiego, rodzinnego życia chciała.
8. Gosia, ponownie edycja nr 4. Spotkanie przez internet. Mają z Pawłem drugie dziecko, córeczkę.
9. Jeszcze jedna para – Katarzyna i Dawid – para „poboczna” z edycji nr 3. Poznali się jakby na uboczu programu, było kandydatami rolników, po prostu wracali z nagrań wspólnie i skończyło się zauroczeniem, związkiem i obecnie mają dziecko.
10. Seweryn (edycja 6) i Magda. Kolejne spotkanie przez internet. No to jak, zdradźcie plotki na wasz temat. Chyba będzie ślub.
11. Marek – edycja 3 – i jego partnerka Julia. Żyją razem, mają synka, który ich bardzo zmienił i scementował ich związek. Nie było dorosłego syna Marka, który w tamtej edycji grał bardzo ważną rolę
12. No Bardowscy musieli być. Grzegorz i Ania budują nowy dom.
13. Nie było Roberta z drugiej edycji.
14. Na końcu prowadzącą zawiozła prezenty do fundacji. Dostaliśmy życzenia, ale nie było zaproszenia do kolejnej edycji. I to by było na tyle.

(Wyświetlono 389 razy, 1 dzisiaj)

Marcin Brixen

Jestem z Poznania, jestem inżynierem.

Leave a Reply