You are currently viewing Rolnik szuka żony, odcinek 6/5

Rolnik szuka żony, odcinek 6/5

1. Grzegorz. Tylko tu jeszcze panuje przyjazna atmosfera. A to dlatego, że pomimo nalegania pań (zrobiły konkurs na najlepszy kotlet) uparcie twierdził, że wszystkie są najlepsze. No, ale nie da się tego ciągnąć w nieskończoność. Sytuacja najmniej wyklarowana. Grzegorz celuje w harem.
2. Jan. Maria mu powiedziała, że ma dwa oblicza. Ja bym dodał, że jest jak Alfa-Romeo. Ostatnio samiec alfa, dzisiaj był Romeo. Na randkę zabrał Marię i bawili się wesoło. Odwrotnie Małgorzata, która już nie ukrywa, że zależy jej na rolniku. Kiedy Maria i Ela robiły obiad, ona wprosiła się Janowi do koparki na randkę poza kolejką. Otwarcie przyznaje, że jest zazdrosna, ale nie zakochana. Jan celuje w Marię. Wojna wisi na włosku.
3. Łukasz. Odstawił Agatę na bok i na randkę wziął Paulinę. Było super, lecz Paulina oznajmiła, że czeka nie na słowa tylko na czyny. To, co ją czekało i pozostałe kandydatki to mycie okien w oborze. Paulinie poszło najlepiej, ale jakoś nie była ucieszona. Może się domyśla, że w tej bajce robi za Kopciuszka i nie zanosi się na happy end.
4. Marek. Nie integruje się z paniami (popołudnie spędzały na malowaniu dzbanków). Na randkę zaprosił Olę. Dziwna to była rozmowa. Ola marzy o zwiedzaniu szwajcarskich miasteczek. Marek marzy żeby program już się skończył, panie wróciły do domów, żeby było jak dawniej, tylko żeby mama przestała mu suszyć głowę żeby się ożenił. Marek celuje w samotność.
5. Krzysztof. Kwaśna atmosfera. Kasia ciągle deklaruje, że ona sobie już opuściła. Ale gdy Krzysztof ją komplementuje to się waha. Ewelinie bardzo zależy żeby wygrać, ale Krzysztof jej jakby nie dostrzegał. A Jessica… Najpierw się obijała, potem pracowała, a potem przygotowała sama wielki obiad dla wszystkich. Krewetki. I pokazywała jak się je pałeczkami. Pozostałe kandydatki miały ubaw. Krzysztofowi roba… krewetki nie smakowały i nie widząc zadurzonej w nim Eweliny przeniósł celownik z Jessiki na Kasię.
(Wyświetlono 805 razy, 1 dzisiaj)

Marcin Brixen

Jestem z Poznania, jestem inżynierem.

Leave a Reply