You are currently viewing Rolnik szuka żony, odcinek 8/9

Rolnik szuka żony, odcinek 8/9

Tekst odcinka „twoja połówka gdzieś czeka” – Tomasz K do Kasi.
„Łysy ale fajny” rodzina Klaudii o Walentynie.

1. U Klaudii jest, a przynajmniej była sytuacja idealna. Faceci bili się o nią. Tak to miało być! Na randce z Walentynem popełniła błąd na samym początku, mówiąc, że już podjęła decyzję. Walentyn najpierw się obruszył, potem zaczął snuć wątpliwości a na końcu wreszcie się zorientował, że ta decyzja jest na jego korzyść. Udali się jeszcze do cerkwi. Tak samo jak w poprzednich edycjach, kiedy kobieta już coś kupi oczami to żadne argumenty jej nie przekonają. Konrad decyzję przyjął ze spokojem i szybko wyjechał.

2. U Tomasza K randka z Zuzanną zaczęła się również przyznaniem, że rolnik podjął decyzję i jest ona na jej korzyść. Katarzyna w tym czasie malowała drzwi. Zaraz po powrocie z randki, jeszcze bez oglądania tych drzwi poinformowali Kasię, że chcą zostać sami. Tomasz w kółko powtarzał „przykro mi” i „przepraszam”. Zastanawiające było to, że rodzina Tomka bardziej rozpaczała z powodu wyjazdu Kasi niż cieszyła się, że zostaje Zuzanna.

3. Tomasz R wraz z Justyną, niczym stare dobre małżeństwo wybrali się na połów ryb na łódce i nic im się nie udawało.

4. U Mateusza wszyscy zgodnie zeznawali, że po wyjeździe kamer wieczór był fajny i wesoły. Przed randką nastrój siadł, a sama randka wyszła dosyć groteskowo. Karolina stwierdziła, że potrzebuje trzy lata do ewentualnego ślubu, a potem zaczęli go omawiać. I wreszcie Mateusz zadał pytanie, które dręczyło go od pierwszej randki – dlaczego dziewczyny umówiły się, że nie będą ze sobą konkurować? „Żeby nie było konfliktów” wyszeptała Karolina.

5. Jak ten Michał to robi, wysyła dziewczynę do domu (Sylwię) i nie dramy, nikt nie płacze i nie robi scen. Wcześniej była randka z Martą. „Jesteś bardzo zadaniowa” zauważył.

6. Uwaga nowi uczestnicy, jeśli chcecie porozmawiać bez świadków, to poczekajcie do wyjazdu kamer, bo nawet w łazience nagrywają. Justyna miała wątpliwości czy Tomek na pewno coś poczuł. „Tak” zapewniał Tomasz. „To dobrze” cieszyła się Justyna do kamery. „Ja go lubię, a uczucie przyjdzie później”.

7. Grill u Klaudii. Rodzina była trochę zaskoczona, że już po decyzji, mieli przecież doradzać. „Dobrą decyzję podjęła” stwierdziła rodzina. No ja myślę. Zamiast faceta który mieszka na gospodarstwie i ma swoje zdanie wybrała gościa, który ma pracę na terenie całej Polski i o wszystko ją pyta.

8. U Michała na grillu ostro walczyła Marta, która komplementowała ogród. Ada nie była dłużna, ona jest w stanie wszystkiego się nauczyć. Tata jest za Martą. „Bardziej praktyczna”. „Wybieram dziewczynę dla siebie” przypomniał Michał.

9. U Tomasza R na grillu mała wtopa, bo Tomasz trochę mięso przypalił. Resztę robiła Justyna i wyszło. „Nie będziemy w kuchni konkurować” uspokajał Tomasz. „Zobaczymy” odparła Justyna. Rodzina podkreśla, że pasują do siebie.

10. Grill u Tomasza K szedł w trochę dziwnym kierunku. Z jednej strony Tomasz cieszy się i pokazuje swoją wybrankę. Z drugiej strony rodzina jakaś bez entuzjazmu, że wybranka mało otwarto, że Kasia była fajniejsza. Coś wisi w powietrzu.

11. Na grillu u Mateusza… A, nie było grilla u Mateusza.

Za tydzień: rolnicy wybierają.

(Wyświetlono 3 331 razy, 1 dzisiaj)

Marcin Brixen

Jestem z Poznania, jestem inżynierem.

Ten post ma 2 komentarzy

  1. Sandra
    Gdzie podsumowanie wczorajszego odcinka???

Leave a Reply