You are currently viewing Rolnik szuka  żony, odcinek 13/6, świąteczny

Rolnik szuka żony, odcinek 13/6, świąteczny

No to po kolei.
1. Zwyczajowo świąteczny odcinek RSZ miał miejsce w drugi dzień Świąt. W tym roku emisja była w Boże Narodzenie. Bo drugiego dnia będzie benefis Zenka Martyniuka. No i piki nie mogą się nakładać. Ach, ta misja TVP.
2. Odcinek świąteczny musiał być – i był – na najwyższym poziomie. żadnych kłótni, awantur, czy nieprzyjemnych uwag.
3. Zaproszono tylko rolników. Nie było kandydatek, nie było więc też kolejnego starcia Marleny z Sewerynem.
4. Były cztery pary. Tak, cztery. A Waldemara nie było. Nie było też etatowego gościa z pierwszej edycji, czyli Zbyszka. On chyba też nikogo nie znalazł.
5. Kuba i Ania. Pokazano syna Ani. Mówią o sobie „rodzina”. Czyli powoli do przodu.
6. Adrian i Ilona. Są ze sobą, odwiedzają się, związek powolutku się rozwija.
8. Sławek (kuj-pom) i Ewelina (Toruń). Sławek ma nową dziewczynę, którą błyskawicznie poznał przez media społecznościowe. I jakoś tak blisko siebie mieszkają… Ponieważ było podejrzenie, że do Sławka wróciła była narzeczona, to kilkukrotnie podkreślono, że nie znali się wcześniej. W każdym razie jest jakoś tak, że związki powstałe w programie rozwijają się wolno, a te poza programem – szybko. W każdym razie Ewelina jeździ do Sławka i podoba jej się na gospodarstwie.
9. Seweryn (Chwalimie) i Magda (Debrzno). Miejscowości te dzieli 27 km. Poznali się… Tak, na mediach społecznościowych. Poza tym Seweryn jak zwykle powiedział o kilka słów za dużo. Jego aktualna wybranka mieszka tam, gdzie uczy się jego siostra. Poza tym „kojarzył twarz z widzenia” ale nie miał śmiałości „przełamać się i zagadać”. Marlena i Diana na pewno są szczęśliwe, że pomogły Sewerynowi się przełamać. Niemniej i Seweryn i Magda już po miesiącu myślą o zamieszkaniu razem i twierdzą, że to miłość. Takie to… Wiarygodne.
10. Pojawiło się też kilka par z poprzednich edycji, były dzieci… Warto zatrzymać się przy jednej osobie – Marek z trzeciej edycji (znany ze specyficznego podejścia do czystości). Ma dziecko i partnerkę. Poznał ją… przez media społecznościowe. Ona napisała komentarz, on jej odpisał, ona zaprosiła go na kawę, on przyjechał… I tak to się zaczęło.
11. Może warto zmienić formułę programu? Pokazać same wizytówki, a dalej niech się rolnicy umawiają i spotykają sami przez Facebooka? Co tydzień pięć wizytówek?
12. Rafał Brzozowski bardzo ładnie zaśpiewał kolędę „Lulajże Jezuniu” i brawurowo wykonał szanty „Przybieżeli do Betlejem pasterze”.
13. Dwa komentarze Kuby były warte oglądania całego odcinka.
14. Będzie siódma edycja programu. Ci, którzy „kojarzą twarz z widzenia” niech „przełamią się i zagadają” bez programu. Oby wystartowali ludzie, którzy naprawdę szukają miłości.

(Wyświetlono 434 razy, 1 dzisiaj)

Marcin Brixen

Jestem z Poznania, jestem inżynierem.

Leave a Reply